Dzień: 2020-09-06

Drodzy Rodzice

Rodziców dzieci 5 i 6-letnich prosimy o wyrażenie zgody na badanie przesiewowe z zakresu artykulacji mowy. Podpisaną zgodę proszę przekazać niezwłocznie przy odbierzcie dziecka w holu. Druk do pobrania zamieszczony poniżej.

Zgoda- druk

SZACH-MAC! Jak nauczać gry w szachy uczniów w kl. 1-3?

W środę dnia 09.09.2020r. rozpoczynamy zajęcia integracyjne – gra w szachy według planu :

Poziomki godz. 12.45

Stokrotki godz. 13.15

Biedronki godz. 13.45

dzień

śniadanie

obiad

podwieczorek

07.09.2020r poniedziałek

Pieczywo mieszane z masłem, schabem pieczonym , sałata, rzodkiewka, kawa inka na mleku, woda , jabłko.

Krupnik na skrzydełku z indyka z ziemniakami, kalafior, kluski z sosem truskawkowym, herbata.

Kanapki z pastą rybno-serową , papryka czerwona, szczypiorek herbata z cytryną.

08.09.2020r wtorek

Płatki kukurydziane z mlekiem , chleb z masłem i dżemem, śliwki, woda .

Zupa neapolitańska z makaronem, kasza gryczana z gulaszem wieprzowym, surówka wielowarzywna /z pekińskiej kapusty , ogórka zielonego, rzodkiewki/ kompot z jabłek i wiśni.

Pieczywo mieszane z masłem, wędliną, sałatą, papryką żółtą, herbata z aronii z cytryną

09.09.2020r środa

Pieczywo mieszane z masłem, szynką wiejską, pomidorem, kakao, jabłko, woda

Barszcz biały na kiełbasie z grzankami, fasolka szparagowa, placki ziemniaczane ze śmietaną, herbata miętowa z cytryną.

Kanapki z masłem , pasta jajeczną, ogórkiem kiszonym, herbata z dzikiej róży

10.09.2020r czwartek

Chleb z masłem polędwicą drobiową , sałata, papryka, kakao, woda,

Zupa ogórkowa z ziemniakami, spaghetti z sosem mięsno-pomidorowym, surówka z por i jabłka, kompot porzeczek i śliwek.

Budyń waniliowy z truskawkami, płatki zbożowo- ryżowe

11.09.2020r piątek

Chleb z masłem, serem żółtym, sałatą, papryka żółta, kawa inka , arbuz, woda

Zupa selerowa z łazankami, jajko w sosie chrzanowym, ziemniaki z koperkiem, surówka z marchwi, jabłka, ananasa, kisiel pomarańczowy do picia .

Serek waniliowy , ciastka kruche

14.09.2020r. poniedziałek

Nestle cynamonowe z mlekiem, bulka z masłem polędwicą drobiową, pomidorem, banan, woda

Zupa fasolowa na udku z indyka z ziemniakami, ryba „Miruna” po grecku z ryżem, herbata miętowa.

Grysik na gęsto z jagodami, pałki kukurydziane.

15.09.2020r. wtorek

Pieczywo mieszane z masłem, szynką gotowaną wiejską, sałatą, papryka, kakao, jabłko, woda.

Barszcz czerwony z jajkiem, ziemniaki z koperkiem, kotlet mielony, marchewka duszona, kisiel, poziomkowy do picia.

Rogalik maślany z masłem, herbata z dzikiej róży i maliny

16.09.2020r. środa

Pieczywo mieszane z masłem, pastą z tuńczyka, ogórkiem kiszonym, kawa inka, jabłko.

Zupa grysikowa na wywarze rosołowym, gołąbki z mięsem w sosie pomidorowym, ziemniaki z koperkiem , surówka wielowarzywna, kompot z jabłek i porzeczek.

Pieczywo mieszane z masłem i twarożkiem waniliowym, herbata poziomkowa.

17.09.2020r. czwartek

Płatki owsiane z mlekiem, bułka z masłem, miodem, kisiel cytrynowy do picia, arbuz.

Kapuśniak ze słodkiej kapusty , ziemniaki z koperkiem, filet z indyka duszony w jarzynach, surówka z selera i ananasa z ziarnami słonecznika, kompot z wiśni i jabłka.

Kanapki z masłem, szynką wiejską, sałatą, pomidorem, herbata owocowa.

18.09.2020r. piątek

Chleb z masłem, jajkiem, pomidorem, szczypiorkiem, kakao, jabłko, woda.

Zupa krem z brokuł z groszkiem ptysiowym, ziemniaki z koperkiem, ryba” Miruna” panierowana, surówka z kiszonej kapusty ,, jabłka , marchwi, ananasa z oliwką z oliwek, herbata miętowa z cytryną

Budyń bananowy, z sosem truskawkowym, płatki ryżowo- zbożowe.

Zatwierdził:

dyrektor s. Barbara Olszewska