Aniołki – 3 latki

Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu. Mamy dopiero 3 lata, a nazywamy się „Aniołki”. Naszą grupę dzielnie wspierają panie: Dorotka, Kasia i siostra Beatka, które starają się umilić nam każdą chwilę.  Bardzo lubimy wspólne zabawy, śpiew i taniec. Pierwszym zadaniem jakie mieliśmy wykonać było opanowanie płaczu i tęsknoty za naszymi kochanymi rodzicami, gdyż poranne rozstania z nimi nie były takie łatwe. Z każdym dniem częściej zwycięża ciekawość i chęć poznania odpowiedzi na pytanie „W co fajnego będziemy się dziś bawić

Dzisiaj z radością i uśmiechem przychodzimy do naszego przedszkola. Uczymy się jak dbać o porządek wokół nas. Wiemy już, że każda zabawka ma swoje miejsce i musi tam wrócić . Staramy dzielić się zabawkami…Próbujemy aktywnie włączać się w zajęcia i zabawy zorganizowane. Zwracamy uwagę na to, by być samodzielnym podczas rozbierania i ubierania się, spożywania posiłku oraz toalecie. Chętnie uczymy się wierszyków, piosenek. Po dniu wypełnionym wrażeniami i obfitym obiadku odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej.

Mamusiu i tatusiu jest nam tutaj bardzo dobrze a pobyt w przedszkolu jest dla nas czasem przyjemności i radości!

Galeria

Aktualności