W niedzielę 21 czerwca z okazji Dnia Rodziny mimo kapryśnej pogody🌦️🌦️🌦️ odbył się Piknik Rodzinny. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych miały okazję zaprezentować przygotowane przez siebie przedstawienie. Mali artyści z dużym zaangażowaniem i radością wystąpili przed zgromadzoną publicznością, wzbudzając wiele uśmiechów i pozytywnych emocji. Po części artystycznej, dzięki pięknej i już słonecznej pogodzie🌤️☀️ mogliśmy się wybawić na dmuchańcach i przy animacjach p. Kasi. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z warkoczykami i malowaniem twarzy, którymi zajmowały się panie i siostry. Popcorn i wata cukrowa, które wychodziły z rąk p. Asi i p. Kasi schodziły jak ciepłe bułeczki😋😋😋ale prawdziwym hitem okazała się pizza🍕🍕🍕Pod koniec pikniku czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka, która pobiła wszystko 😁😁😁 a była to pierwsza w historii Piana Party🫧🫧🫧🫧Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Rodzicom, którzy z wielkim zaangażowaniem zatroszczyli się o udany przebieg zabawy i wzięli udział w tym fantastycznym przedsięwzięciu.😍😍😍🥰🥰🥰🫶🫶🫶
Wróć do głównej galerii









































































































