Biedronki – 6 latki

W pięknej  sali,  każda Biedronka zaczyna swój  dzień z uśmiechem, niczym promyk słonka. Biedronki lubią  pracować , rozwiązywać zadania, chętnie podejmują nowe wyzwania. Nasze panie się uśmiechają, gdy Biedroneczki  w parach stają i w ciszy do sali zdążają. Bawimy się wspólnie, świat  odkrywamy i na świeżym powietrzu  razem czas  spędzamy. Z nami nigdy nie jest nudno, spieszymy z pomocą, gdy komuś jest trudno. Języka angielskiego szybko się uczymy, bo ten obcy język także już lubimy. Grając zaś  w szachy umysł trenujemy i dzięki temu bardzo dużo wiemy. Wiemy dużo o rywalizacji, ucząc się  wygrywać i przegrywać w akcji. Chętnie też układamy sudoku, nie straszne nam kodowanie na dywanie, nawet tuż  o zmroku . Na rytmice tańczymy,  śpiewamy, a podczas warsztatów i koncertów wrażliwość  rozwijamy. W czasie katechezy Boga poznajemy, uczymy się  kochać ludzi, a poznanych świętych naśladujemy.  Ważnymi  słowami: proszę , przepraszam,  dziękuję , każdy z nas nimi  na co dzień się posługuje. Czas szybko płynie nieubłaganie , a z nas są dumni rodzice , siostry i nasze  panie. 

Grupa Biedronek to wesoła gromada, której  po wakacjach do szkoły  iść wypada.                              

 

Galeria

Aktualności