Dzień: 2020-10-01

Drodzy Rodzice

Rozpoczęliśmy październik-miesiąc modlitwy różnicowej. W kościele różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. Dzieci starsze 5 i 6 latki mogą zostać w tych dniach dłużej w przedszkolu i pod opieką Sióstr i Pań nauczycielek przejdą do kościoła, a Rodzice mogą ich odebrać po nabożeństwie.

W niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy odpust. Dzieci, które wezmą udział w procesji jutro mogą zabrać stroje. Niech prośba Matki Najświętszej „Odmawiajcie różaniec” będzie dla nas wszystkich ratunkiem.

Owocnej modlitwy różańcowej
s.  Barbara Olszewska

Drodzy rodzice

W dniu 07.10.2020 (tj. środa) o godzinie 18.00 odbędzie się zebranie grupowe z rodzicami dzieci 6-letnich „Biedronek”.

Drodzy rodzice

W związku z realizacją tematu kompleksowego dotyczącego osoby W. Blizińskiego oraz Małej Ojczyzny grupa dzieci 6-letnich „Biedronki” planuje wyjście 02.10.2020r. (tj. piątek) w godzinach przedpołudniowych do Izby Pamięci  w Liskowie. Prosimy rodziców o ubranie dzieci odpowiednio do pogody.