Drodzy Rodzice!

W tym tygodniu można oglądnąć względnie zakupić zdjęcia dzieci..

By zachować wszelkie zasady ostrożności i uniknąć zgrupowania, proponuje dni w których zainteresowani Rodzice mogą to uczynić w holu przedszkola.

UWAGA! W holu nie może być więcej ni z 2 osoby. Pozostali Rodzice proszeni są o czekanie na zewnątrz budynku zachowując dystans odległościowy.

Poniedziałek i wtorekrodzice dzieci z grupy Biedronki i rodzeństwa

Środa – rodzice z grupy Poziomki i rodzeństwa

Czwartek – rodzice z grupy Stokrotki

Piątek – rodzice z grupy Aniołki

Jest też możliwość zamówienia kalendarza ze swoim dzieckiem według podanego wzoru: Kalendarz- wzór

Gdyby Państwo nie mogli w wyznaczonym dniu można telefonicznie kontaktować się z p. Moniką.

Składam podziękowanie w imieniu w własnym i dzieci:

• Radzie Rodziców za sfinansowanie leżaczków dla maluszków

• Babci Hani z grupy Aniołki za uszycie kołderek do leżaczków.

• Rodzicom , którzy w tym miesiącu złożyli ofiarę na remont łazienki

Pragnę poinformować wszystkich Rodziców, iż planujemy dokonać modernizacji łazienek dla dzieci grup starszych z myślą by powiększyć metraż. Jesteśmy w trakcie załatwiania dokumentacji i gromadzenia funduszy. Poszukujemy sponsorów i ludzi dobrej woli. Jeśli ktoś z Państwa pragnie i może wesprzeć naszą inicjatywę / dla dobra Państwa dzieci / to każdy gest dobrowolnej ofiary będzie mile widziany. Ofiary można przekazywać za pomocą konta z dopiskiem remont lub gotówką w kancelarii. Liczy się każda kwota. Rodzicom, którzy już to uczynili w tym miesiącu serdecznie dziękuję. Pragnę nadmienić, iż obecne łazienki z których dzieci korzystają, były budowane w roku 1992 przez rodziców społecznie z pomieszczenia gospodarczego sióstr. / Obecnie absolwentów – niektórych Rodziców przyprowadzających do przedszkola swoje maluchy. / A więc podejmujemy wysiłki z których pokolenia korzystają.

Za wszystkie gesty życzliwości i wszelkiej pomocy serdecznie dziękuję.

dyrektor s. Barbara