Dzień: 23 sierpnia 2020

Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie, nie zabraniajcie im,

bo do takich należy królestwo Boże.”

Piękna modlitwa dziękczynna po Mszy świętej

Drodzy Rodzice, kochane dzieci!

Serdecznie zapraszamy wszystkich dnia 30.08.2020(niedziela) o godz.11.30 na Msze Świętą dziękczynną za wszelkie dobro i otrzymane łaski w minionym roku przedszkolnym. Będziemy również prosić dobrego Boga o błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na nowy rok przedszkolny i szkolny dla siedmiolatków.

Po Mszy św. będzie rozdanie dyplomów ukończenia przedszkola dla dzieci, które odchodzą do szkoły.

Życzymy wszystkim by błogosławieństwo Boże było umocnieniem na drogach naszego życia w tym trudnym czasie. Dzieciom przed którymi rozpoczyna się nowy etap życia wypraszamy łaskę dobrej adaptacji w szkole i dobrych wyników w nauce.

Zebranie z rodzicami | Publiczne Przedszkole Małe Aniołki

Drodzy Rodzice!
W imię Boże i pod opieką BŁ. Edmunda Bojanowskiego
od 01 września rozpoczynamy nowy rok przedszkolny.
Serdecznie zapraszam wszystkich Rodziców w tym tygodniu na zebrania organizacyjne:
Rodziców dzieci nowo przyjętych 27.08.2020r tj. czwartek godz. 18.00 sala „Aniołków”
Radę Rodziców 25.08.2020r tj. wtorek godz. 18.00 sala „Biedronki”
Rodziców dzieci 4- letnich i 5 letnich piątek tj. 28.08.2020, godz. 18.00 sala „Poziomki”
Rodziców dzieci 6 letnich 31 sierpnia tj. poniedziałek godz. 18.00 sala „Biedronki”
Bardzo proszę zabrać ze sobą zmienne obuwie .

Aktualności - Przedszkole Publiczne 14

DNI ADAPTACYJNE
W PRZEDSZKOLU!

W dniach od 27 sierpnia i 28 sierpnia
w godz. 1400-1600 zapraszamy rodziców
z nowo przyjętymi dziećmi
na dni adaptacyjne do przedszkola.
W czwartek dzieci mogą pobawić się wraz z rodzicami i nauczycielkami w przedszkolu, a w piątek na placu zabaw.