DRODZY RODZICE!

14 listopada przeżywać będziemy dzień urodzin bł. Edmunda Bojanowskiego, natomiast 16 listopada dzień Jego Imienin. Dzień ten jest Patronalnym Świętem naszego Przedszkola .W tych dniach  dzieci zgłębiają życie błogosławionego, uczą się od Niego dobroci i adorują Jego relikwie.

Dlatego w tych dniach pragniemy wzywać naszego patrona o opiekę nad dziećmi i Jego wstawiennictwo u Boga.

11 listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła parafialnego, w której będziemy przeżywać podwójną Uroczystość: Święto Niepodległości i Patronalne Święto naszego Przedszkola. Dzieci będą miały okazję do szczególnego udziału poprzez śpiew i modlitwę.

16 LISTOPADA W RAMCH PODWIECZORKU BĘDZIE DLA DZIECI URODZINOWO -IMIENINOWY TORT od błogosławionego Edmunda.