Jadłospis 27.06-08.07.2022r.

JADŁOSPIS

dzień

śniadanie

obiad

podwieczorek

27.06.2022r

poniedzialek

Kanapki z masłem wędlina, pomidorem, kakao, rzodkiewką, truskawki, woda. Zupa ziemniaczanka, brokuł, makaron z serem i truskawkami, herbata owocowa. Ciasto drożdżowe, sok jabłkowy.
A: A: A:
28.06.2022r

wtorek

Chleb z masłem szynką wiejską gotowaną, papryką czerwoną, kawa inka, truskawki, woda z miętą. Zupa pomidorowa z makaronem, ziemniaki młode z koperkiem, filet z indyka w sosie, sałatka z ogórka małosolnego, pomidora, cebulka czerwoną, z oliwka z oliwek, woda z miętą osłodzona miodem. Kanapki z masłem i twarożkiem waniliowym, herbata owocowa.
A; A; A;
29. 06. 2022r

środa

Płatki jaglane z mlekiem, kanapki z masłem i wędliną, pomidorem, kawa inka, arbuz, woda. Zupa szczawiowa z ryżem, kalafior, spaghetti z sosem mięsno- pomidorowym, surówka wielowarzywna, herbata owocowa. Chleb z masłem i pastą rybną z pomidorami, szczypiorkiem, herbata.
A: A: A:
Czwartek

30.06.2022r

Pieczywo mieszane z masłem polędwicą sopocką. papryką żółtą, kakao, arbuz, woda. Zupa kalafiorowa z groszkiem ptysiowym, gulasz wieprzowy, kasza gryczana, fasolka szparagowa, woda z miętą.. Herbatniki i sok wieloowocowy.
A A A
Piątek 01.07.2022r Zacierka na mleku, bulka z masłem powidłem, owoc, woda. Zupa ogórkowa z ryżem, ryba panierowana, młode ziemniaki, kapusta młoda gotowana z koperkiem, . herbata dzikiej róży. Kasza manna na gęsto z borówką, pałeczki kukurydziane.
A A A
04.07.2022r

poniedziałek

Pieczywo mieszane z masłem, wędliną pomidorem, kawa inka, arbuz, woda. Barszcz biały na kiełbasie z ziemniakami, fasolka szparagowa, ryż z truskawkami, napój owocowy.

Rogalik maślany z masłem, kakao.

A: A: A:
05.07.2022r

Wtorek

Kanapki z masłem i szynką wiejską, pomidorem, kakao, woda, owoc Grochówka na mięsie z grzankami, krokiety ziemniaczane z sosem pomidorowym,

herbata z hibiskusa.

Budyń śmietankowy z miksowanymi truskawkami.
A: A: A:
06.07.2022r

środa

Płatki kukurydziane z mlekiem, bulka z masłem i żółtym serem, ogórkiem małosolnym, woda, owoc.. Rosół z makaronem, kurczak w sosie śmietankowym z ryżem, surówka z pekińskiej kapusty, papryki, pomidora, herbata z hibiskusa. Kanapki z masłem i kiełbasą żywiecką, papryką, herbata z aronii
A: A; A;
07.67.2022

czwartek

Kanapki z masłem i schabem pieczonym, pomidorem, kakao, owoc, woda Krupnik na udku z indyka kotlet schabowy ziemniaki młode z koperkiem, ogórek małosolny, kompot. Chleb z masłem i żółtym serem, papryką, małosolnym, herbata.
A; A; A;
08.07.2022r

piątek

Cherios owsiany z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem i powidłem, woda, owoc. Zupa krem z brokuł, fasolka szparagowa, kluski leniwe z jagodami, herbata z dzikiej róży. Kisiel i ciastka kruche.
A: A: A:

Zatwierdziła s. Barbara Olszewska