Dzień: 2022-06-13

Ważne informacje!

Drodzy Rodzice!

• 16 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Serdecznie zapraszam Rodziców i dzieci na Mszę św. godz. 10.00,a po Mszy św. do udziału w procesji ulicami Liskowa.

We wtorek będą rozdawane stroje dla chłopców i dziewczynek.

Piątek po Bożym Ciele przedszkole jest zamknięte.

• Przypominam, iż 20 czerwca grupa Aniołki i Stokrotki jadą na wycieczkę do Borysewa. Proszę ubrać dzieci odpowiednio do pogody, a w plecaku zapewnić ubranie na zmianę i małą butelkę wody. Przedszkole zapewnia dzieciom drugie śniadanie, ciepłą zupę i słodycze. Dlatego prosimy Rodziców, by nie dawać dzieciom nic do jedzenia, poza wodą. Dzieci mogą zabrać sobie ulubioną małą maskotkę.
  • 23 czerwca godz.14.00 – pożegnanie 6- laków przez delegacje z grup młodszych.
  • 26 czerwca niedziela godz.16.00 Msza św. dziękczynna za cały rok przedszkolny i piknik rodzinny przy bigosie ciastku i herbatce  na ogrodzie przedszkolnym z niespodziankami dla dzieci
    Na pytania Rodziców w czym możemy pomóc w przygotowaniu pikniku. Proponujemy

– upieczenie ciasta – lista dla chętnych w holu przedszkola  proszę się zapisać

– zakupienie drobnych fantów dla dzieci

– skoszenie trawy w ogródku przedszkolnym.

– wyniesienie ławek , stołów i ustawienie namiotu

Chętnych rodziców lub absolwentów proszę o kontakt z nauczycielkami lub  tel. 511 503 079