Dzień: 2021-03-16

KOCHANE DZIECI , DRODZY RODZICE!

Dziękujemy bardzo za udział w konkursie plastycznym pt. „Siostry Służebniczki oczami dziecka”. Wpłynęło 35 prac. Rozstrzygnięcie konkursu dla Komisji było bardzo trudnym wezwaniem. Prace są cudowne . Dziękuję za wyrażone w nich myśli i przesłania, a przede wszystkim za poświęcony czas dla własnego dziecka. Kochane dzieci! Wszystkie prace zajęły pierwsze miejsce. Powiem Wam w tajemnicy, iż komisja przygotowuje dla Was nagrodę.

Dziękuję bardzo Rodzicom za obecność w tym jubileuszowym dniu na Mszy św.
i modlitwę w naszej intencji. Za wszystkie gesty życzliwości i miłe słowa.

To jest ROK JUBILEUSZOWY więc trwa. W sercach naszych przełożonych wzbudziło się pragnienie by Go uczcić z większym udziałem społeczności, ale zobaczymy co nam P. Bóg przygotuje.

Tymczasem osobiście myślę jak go upamiętnić. Tak bardzo bym pragnęła, by nam P. Bóg przez pośrednictwo dobrych ludzi pomógł rozbudować łazienki….. Dziękuję za dary serca składane w każdym miesiącu na ten cel i pomoc w organizowaniu dokumentacji.

Pamiętam przed Bogiem o każdej Rodzinie dyrektor s. Barbara