Dzień: 2020-12-23

Cicha noc, Święta noc… pokój niesie ludziom….

Drodzy Rodzice!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam najserdeczniejsze życzenia. Życzę, by Nowonarodzony Jezus napełniał serce nadzieją, wlewał miłość i dobroć, a Boży pokój wypełniał Państwa trudną codzienność. Z darem modlitwy i wdzięczności za każde wyświadczane dobro

składa s. Barbara wraz z personelem przedszkola

PRZEDSZKOLE po świętach jest otwarte 4. 01.2021r . Jeśli większość dzieci będzie obecna , zajęcia będą prowadzone według zaplanowanych aktywności na dany miesiąc.

Na Nowy rok 2021 życzę opieki św. Józefa , który szczególnie będzie nam patronował w tym roku. Niech Jego wstawiennictwo u Boga towarzyszy w szarej codzienności każdej Rodzinie.

W imieniu własnym i wychowawczyń dziękuję za całoroczną współpracę i zatroskanie o dobro dzieci.

Dziękuje Rodzicom, którzy złożyli w miesiącu grudniu swój dar serca na remont łazienki

1. Rodzicom Huberta

2. Rodzicom Michalinki i Nikoli

3. Rodzicom Gabrysi

4. Rodzicom Marysi

W poniedziałek 21 grudnia 2020, w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka w wykonaniu dzieci z każdej z grup wiekowych, czyli Aniołków, Stokrotek, Poziomek oraz Biedronek. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały przedstawienie obrazujące tajemnice Bożego Narodzenia. Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i trud włożony w ich przygotowanie oraz gratulujemy osiągniętych efektów.

Serdecznie Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia, a Panu Andrzejowi za uprzejmość oraz owocną współpracę. Filmy są zamieszczone w zakładce Co robimyCzego uczymy się w przedszkoluGrupa 3latki/Grupa 4latki/ Grupa 5latki/Grupa 6latki. Życzymy miłych wrażeń 🙂