Dzień: 2019-04-15

Alleluja Jezus żyje!

Znalezione obrazy dla zapytania życzenia zmartwychwstania pańskiego

Kochani Rodzice!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie,
które niesie odrodzenie duchowe,
napełni Państwa  spokojem i wiarą,
da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Z  darem modlitwy  s. Barbara z całym personelem przedszkolnym

Rezurekcja

W Wielką Niedzielę serdecznie zapraszam dzieci na rezurekcję na  godz. 6.00 . Dzieci zbierają się w kościele                                                          i ustawiamy się  przy Bożym grobie.   Pan Jezus ucieszy się dziećmi, które  są dzielne i  wstaną.  W środę proszę pamiętać, by zabrać strój dla dzieci. Prosimy  pamiętać  przynieść go  zaraz po świętach.  Nie prać!

Poświęcenie pokarmów

Pokarmy w święconce

Kochani Rodzice!

W Wielką Środę tj. 17. Kwietnia  godz. 14.00  będzie poświęcenie symbolicznych koszyczków, które dzieci sobie przygotowały oraz  uroczysty podwieczorek wraz z życzeniami.  Na wspólne  świętowanie  przy święconym jajku serdecznie  Rodziców zapraszamy.  Jest to ostatni dzień dzieci w przedszkolu przed świętami.  Po świętach czekamy na dzieci we wtorek.