Ważne informacje dla Rodziców!

• Zebranie Rady Rodziców poniedziałek godz. 16.00
  • Zebranie organizacyjno- informujące dla dzieci 3 i 4 latków wtorek godz. 18.00
  • Zebranie organizacyjno- informujące dla dzieci 5 i 6 latków środa godz. 18.00
  • Ubezpieczenie dziecka od nieszczęśliwych wypadków Rodzice zapewniają w swoim zakresie. Przedszkole nie pośredniczy w tej sprawie. Może ubezpieczyć grupę dzieci Rada Rodziców danej grupy.
  • Prosimy o pilne wpłacenie kwoty na zakup kart pracy i wyprawki, bo dzieci już otrzymały. Należną kwotę proponuję uiścić u p księgowej w kancelarii w godz. 8.00 –  00
  • BARDZO PROSIMY RODZICOW o pomoc /w celach higienicznych /w kształtowaniu u dzieci nawyku wkładania kapci do worka, które dzieci otrzymały. Worki mają cyfrę, która jest ewidencją dziecka w dzienniku zajęć.
  • Prosimy koniecznie zapewnić dzieciom bieliznę na zmianę w razie awarii …Bieliznę prosimy zapakować do podpisanej reklamówki i umieścić na górnej półce dziecka. Jeśli jest brudna prosimy koniecznie w tym samym dniu zabrać do wyprania i woreczek uzupełnić zmianą bielizny.