Jadłospis 19.04-29.04.2022r.

JADŁOSPIS

dzień śniadanie obiad podwieczorek
19.04..2022r

wtorek

Kanapki z szynką z fileta indyka, pomidor, kawa inka, jabłko, woda. Krupnik na udku z kurczaka, brokuł z masełkiem i bułeczką, placki ziemniaczane ze śmietaną, herbata  Pieczywo mieszane z masłem i pastą rybną              z pomidorami, szczypiorek, herbata z cytryną.
  A: A: A:
20.04..2022r

środa

Chleb z masłem, z kiełbasą żywiecką suszoną, rzodkiewka, kakao, jabłko, woda.  Rosół z makaronem, ziemniaki, potrawka z kurczaka, sałatka z czerwonej kapusty z żurawiną, kompot.  Kasza manna na gęsto z jagodami, herbatniki.
  A: A: A:
21.04.2022r

czwartek

Płatki owsiane z miodem, na mleku, bulka z masłem i dżemem, jabłko, woda. Zupa ogórkowa z ziemniakami, karkówka w sosie, kasza gryczana, marchewka duszona, kompot. Kanapki z wędliną, rzodkiewka, herbata z cytryną

 

  A: A: A:
22.04…2022r.

piatek

Pieczywo mieszane z masłem i żółtym serem, papryka czerwona, kawa inka, jabłko, woda. Kapuśniak z ziemniakami, bukiet warzyw,      makaron z serem, kompot Budyń bananowy                           z miksowanymi truskawkami, pałeczki kukurydziane
  A: A: A:
25.04..2022r

poniedziałe

Kanapki z masłem, żółtym serem, sałata, papryką czerwoną,              kawa inka, jabłko. Zupa jarzynowa – krem z gwiazdeczkami, ziemniaki, jajo w sosie chrzanowym, buraczki ćwikłowe, herbata miętowa. Pieczywo mieszane z masłem, twarożkiem, kakao, jablko, woda.
  A: A: A:
26.04..2022r

Wtorek

 

Pieczywo mieszane z masłem szynka wiejska parzoną, sałatą, rzodkiewką, kakao, banan, woda. Barszcz czerwony z fasolką Jaś, ziemniaki ze szczypiorkiem, kotlet schabowy, sałat lodowa z serkiem Favita, kompot z truskawek. Chleb z masłem polędwica sopocką, sałatą, ogórek kiszony, herbata.
  A: A: A:
27.04.2022r

środa

Chleb z masłem, polędwica sopocką, sałatą, ogórek konserwowy, kawa inka, jabłko, woda. Zupa cebulowa z grzankami, kopytka, gulasz wieprzowy, sałatka z selera i ananasa,                             herbata z hibiskusa. Rogalik maślany z masłem ,                                         herbata malinowa.
  A: A; A;
28.04.2022

czwartek

Kanapki z masłem i schabem pieczonym,  sałatą , papryką, kakao, banan. Zupa pomidorowa z makaronem, ziemniaki,                           kotlet mielony z mięsa drobiowo- wieprzowego, surówka wielowarzywna, kompot. Kanapki z masłem i jajkiem , szczypiorkiem, paparyka, herbata .
  A; A; A;
 

29.04.2022r

piątek

Zacierka na mleku, bulka z masłem i twarożkiem, banan, woda Zupa neapolitańska z groszkiem ptysiowym, ziemniaki, ryba opanierowana, surówka z koszonej kapusty, marchwi jabłka i ananasa z oliwką z oliwek, herbata. Chleb z masłem i dżemem, herbata owocowa.
  A: A: A:

                                                                                                                                       Zatwierdziła s. Barbara Olszewska