Jadłospis 03-14.01.2022

Jadłospis

dzień śniadanie obiad podwieczorek
03.01.2022r poniedziałek Pieczywo mieszane z masłem                    i twarożkiem, kakao, jabłko, woda Zupa ogórkowa  na udku z indyka z ziemniakami,                              fasolka szparagowa z masełkiem i bułeczką, , makaron z musem jabłkowym,                                  herbata rumiankowa. Chleb z masłem i szynką wiejską, ogórek kiszony, herbata malinowa                   
  A: A: A:
04.01.022r                      wtorek Kanapki z masłem szynką wiejską, sałatą, papryką,  kawa inka,  jabłko, woda. Barszcz  biały z  kiełbasą i jajkiem,                                 kasza jęczmienna, filet z indyka w sosie,   kapusta gotowana z koperkiem, kompot  wieloowocowy. Chleb z masłem , dżemem, herbata malinowa.
  A: A: A:
05.01.2022r                         środa Płatki kukurydziane z mlekiem, chleb z masłem i serem żółtym, rzodkiewką,  sałatą, mandarynka, woda. Krupnik na mięsie  z ryżem,                          ziemniaki z koperkiem, kotlet  mielony,                   buraczki ćwikłowe , herbata malinowa . Kanapki z masłem , szynką wiejską, ogórkiem konserwowym, herbata z dzikiej róży z maliną.
  A: A: A:
10.01.2022r

poniedziałek

Kanapki z masłem polędwicą sopocką, ogórkiem kiszonym, kawa inka, mandarynka. Kapuśniak na mięsie ze słodkiej kapusty z ziemniakami,  spaghetti z sosem mięsno- pomidorowym, surówka  z marchwi  i jabłka, kompot z wiśni. Kanapki z masłem , schabem pieczonym, sałatą, papryką żółtą,                          herbata z dzikiej roży.
  A: A: A:
11.01.2022r                                         wtorek Chleb z masłem i  pastą jajeczną  szczypiorek, rzodkiewka, kakao, woda, jabłko. Zupa pieczarkowa z muszelkami, ziemniaki, jajko  w sosie koperkowym,  surówka z kiszonej kapusty  z ananasem, herbata z hibiskusa.

Pieczywo mieszane z masłem serem żółtym, sałatą, papryką                  herbata z cytryną
  A: A: A:
12.01.2022r. środa Pieczywo mieszane z schabem pieczonym, sałata, rzodkiewka, kawa inka,  jabłko, woda.   Zupa neapolitańska z groszkiem ptysiowym,   gołąbki w sosie pomiarowym,                                      ziemniaki z koperkiem,  sałatka wielowarzywna, kompot ze siwek. Pieczywo mieszane z masłem i dżemem,                  herbata  z aronii, kiwi..
  A: A: A:
13.01.2022r.                     czwartek Pieczywo mieszane                                z masłem i  jajkiem ,                                 ogórkiem kiszonym, kakao,

jabłko, woda.

Zupa krem z brokuł z grzankami,                                           ryba po grecku z ryżem ,                                                      herbata miętowa z cytryną. Chleb z masłem i wędliną, ogórkiem kiszonym, herbata.
  A: A: A:
14.01.2022r.                         piątek Płatki owsiane z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem, żółtym serem, rzodkiewka,, jabłko. woda. Barszcz czerwony z ziemniakami,                                  fasolka szparagowa z masełkiem i bułeczką,                           naleśniki z serem i miksowanymi truskawkami,               kompot z wiśni i jagód. Chleb z masłem i pastą                     z rybną tuńczyka , szczypiorkiem , ogórkiem kiszonym, herbata z cytryną.
  A: A: A:

 

                                                             Zatwierdziła: dyrektor s. Barbara Olszewska