Jadłospis 22.11-03.12.2021r.

Jadłospis

dzień śniadanie obiad podwieczorek
22.11.2021r poniedziałek Płatki owsiane na mleku,  chleb z masłem i dżemem,  jabłko, woda.                      Barszcz czerwony z fasolką „Jaś”                             ziemniaki z koperkiem, filet z indyka w sosie, surówka z pekińskiej kapusty z ananasem, herbata z dzikiej róży. Kanapki z masłem                                  i schabem pieczonym, pomidorem,                         herbata  z aronii.
  A: A: A:
23.11.2021r                      wtorek Pieczywo mieszane z masłem, kiełbasą suszoną żywiecką , sałatą, ogórkiem kiszonym,  jabłko , woda. Zupa  grochowa na mięsie  z ziemniakami,        fasolka szparagowa, naleśniki z serem i sosem truskawkowym, kompot z wiśni i jagód. Pieczywo mieszane                              z masłem , pastą  z tuńczyka, papryka, herbata
  A: A: A:
24.11. 2021r                         środa Chleb z masłem i  szynką żółtym serem,  pomidorem, kakao, jabłko,  woda. Zupa szczawiowa z jajkiem, brokuł gotowany na parze, placki ziemniaczane ze śmietaną,                    herbata miętowa.

 

Kanapki na ciepło z kiełbaską , cebulką, serem żółtym, keczupem,                       hebata z cytryną.
  A: A: A:
25.11.2021r

czwartek

Pieczywo mieszane z masłem i polędwicą sopocką, ogórkiem zielonym, kawa inka, Zupa cytrynowa z gwiazdkami, ziemniaki                       z koperkiem,  filet z kurczaka panierowany, marchewka duszona,   kompot wieloowocowy

 

Bułka z masłem i dżemem, herbata owocowa, jabłko.
  A: A: A:
26.11.2021r

piątek

Zacierka na mleku,                           chleb z masłem i twarożkiem, jabłko, woda. Zupa ogórkowa z ziemniakami,                                          ryba „Miruna” po grecku z ryżem,                                herbata z cytryną Pieczywo mieszane z masłem i pastą jajeczną, szczypiorkiem, pomidorem, herbata
29.11.2021r                                  poniedziałek Pieczywo mieszane  z masłem, schabem pieczonym, sałatą, pomidorem, kakao, jabłko, woda. Zupa pomidorowa z makaronem,                            ziemniakami z koperkiem , jajko w sosie chrzanowym, surówka wielowarzywna,                    herbata z aronii. Chleb z masłem i polędwicą sopocką, ogórkiem kiszonym , herbata
  A: A: A:
30.11. 2021r                                         wtorek Płatki miodowe owsiane na mleku, pieczywo mieszane z  masłem, szynką, rzodkiewką,                       banan,  woda. Zupa selerowa zabielana z grzankami,  polędwiczka w sosie, kasza gryczana,                                                    kapusta gotowana z koperkiem,                                            kompot z truskawek i wiśni. Budyń śmietankowy z miksowanymi  malinami, herbatniki.
  A: A: A:
01.12.2021r. środa Pieczywo mieszane z masłem   i polędwicą sopocką, sałatą, pomidorem, banan,  woda. Rosoł z makaronem, ziemniaki z koperkiem  ,

kotlet mielony z mięsa wieprzowo- drobiowego , sałatka z czerwonej kapusty z rodzynkami, herbata z dzikiej róży.

Chleb z masłem i twarożkiem, herbata , jabłko.
  A: A: A:
02.12.2021r.                     czwartek Płatki kukurydziane z mlekiem,  pieczywo mieszane z masłem                  i dżemem, banan, śliwki Zupa neapolitańska z groszkiem ptysiowym,  ziemniaki z koperkiem , potrawka z kurczaka, buraczki na ciepo, kompot ze śliwek.. Pieczywo mieszane z masłem i polędwicą  sopocką,   sałatą, pomidorem, herbata
  A: A: A:
03.12.2021r.                         piątek Chleb z masłem i jajkiem,  ogórkiem kiszonym,                           kawa inka,  jabłko, woda. Zupa ziemniaczanka, fasolka szparagowa,                     kluski na parze z sosem truskawkowym, kompot. Kanapki z masłem , pastą rybną z pomidorem, herbata z cytryną
  A: A: A:

 

                                                             Zatwierdziła: dyrektor s. Barbara Olszewska