Rozpoczęły się wakacje, choć w przedszkolu nadal gwarno……

Życzę wszystkim Rodzicom i dzieciom  dobrego i zdrowego odpoczynku w urokach przepięknych polskich krajobrazów.

Dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom za miłą współpracę całego roku.

Rodzicom dzieci odchodzących do szkoły  w imieniu nauczycieli dziękuję za  prezent , który będzie skutecznie wykorzystany w pracy dydaktycznej .

W imieniu dzieci  6 – letnich dziękuję p. przewodniczącej –  Barbarze Kurzawie za ufundowane  prezenty dla „ Biedronek”

Dziękuję Rodzicom, którzy złożyli dar serca na remont łazienek w miesiącu  maju,  czerwcu, lipcu

1. Rodzicom-  Gabrysi
  2. Rodzicom  – Huberta
  3. Rodzicom –  Gabrysi
  4. Rodzicom –  Wojtka  i Filipa
  5. Rodzicom –  Marceliny
  6. Rodzicom  – dzieci z grupy ”Biedronki „
  7. Rodzicom  – Weroniki

Pragnę poinformować Państwa, iż jesteśmy jeszcze na etapie załatwiania dokumentacji.

Ufam w pomoc Bożą i ludzką,  iż po  wakacjach Św. Józef,  który jest niezawodnym pomocnikiem  uskuteczni nasze zabieganie.   Dziękuję p. Karolowi – tatusiowi Igora i Basi, iż mnie cały czas wspiera dobrymi i skutecznymi radami.

Poszukujemy również sponsorów , gdyż to będzie nie mała inwestycja, ale konieczna by zapewnić lepsze  warunki  dzieciom.