Jadłospis

dzień śniadanie obiad podwieczorek
14.06.2021r poniedziałek Kanapki z masłem szynka, ogórkiem, papryką, kakao, truskawki, woda. Zupa ogórkowa z ziemniakami,                                       brokuł, makaron z serem, kompot. Kanapki z masłem, pastą rybną,  szczypiorkiem, herbata miętowa.
  A: A: A:
15.06.2021r                      wtorek Płatki kukurydziane z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem  szynką wiejską, truskawki, woda.

 

Kapuśniak ze słodkiej kapusty z grzankami,  ziemniaki z koperkiem, kotlet mielony,                          sałatka z selera konserwowanego i ananasa,  herbata miętowa.                                        Zapiekanki z kiełbasą , cebulką, serem,                                                   herbata owocowa.
  A: A:  
17.06. 2021r                         środa       Chleb z masłem polędwicą sopocką, sałatą, pomidorem, truskawki, kawa inka,  woda. Zupa fasolowa na mięsie z łazankami, ziemniaki,  jajko w sosie koperkowym,  ćwika z chrzanem, herbata miętowa z cytryną Serek „Danio’’                              ciastka kruche
  A: A: A:
18.06.2021r                                  czwartek Pieczywo mieszane  z masłem, schabem pieczonym, sałatą, pomidorem, kakao, arbuz, woda. Krupnik z ziemniakami, spaghetti z sosem mięsno- pomidorowym, surówka z por i ananasa,                         herbata z dzikiej róży. Budyń Śmietankowy                           z malinami miksowanymi, wafelek.
  A: A: A:
19.06. 2021r                                         piątek Zacierka na mleku,                           bulka z masłem, dżemem,  truskawki, woda z miętą. Barszcz czerwony z ziemniakami,    brokuł,                                                    ryż z truskawami ,  herbata miętowa. Kanapki z masłem ,                   pastą jajeczną, pomidorem, herbata  z dzikiej róży.             
  A: A: A:
21.06.2021r. poniedziałek Kasza jaglana na mleku,                  chleb z masłem i polędwicą sopocką, sałatą, papryką  truskawki,  woda. Zupa pieczarkowa z muszelkami,                                    ziemniaki  z koperkiem, gołąbki z mięsa wieprzowo- drobiowego  w sosie pomidorowym,  sałatka z kalafiora  i ogórka zielonego,                           herbata  z aronii.     Pieczywo mieszane z masłem , wędliną, sałata, pomidorem, herbata
  A: A: A:
22.06.2021r.                     wtorek Pieczywo mieszane z masłem               i pastą z tuńczyka, ogórkiem kiszonym, herbata miętowa , banan, woda z miętą. Zupa szczawiowa z jajkiem, ziemniaki z koperkiem,  kasza gryczana, filet z kurczaka w sosie własnym,  mizeria z jogurtem naturalnym,                                                  herbata z aronii.   Kasza manna na gęsto                  z truskawkami,                                  palki kukurydziane.
  A: A: A:
23.06.2021r.                         środa Kanapki z masłem szynką wiejską  gotowaną, sałatą, papryką czerwona, kawa inka,         banan, woda. Zupa neapolitańska z groszkiem ptysiowym, fasolka szparagowa żółta, naleśniki z serem i cukrem pudrem,  kompot. Rogalik z masłem ,                               herbata owocowa.
  A: A: A:
24.06.2021r

czwartek

Pieczywo mieszane z masłem              i kiełbasą żywiecką suszoną,  sałatą, pomidorem, kakao, truskawki, woda. Żurek na kiełbasie  ziemniakami,  kasza jęczmienna, gulasz wieprzowy, surówka wielowarzywna, herbata miętowa z cytryną    Ciastka , sok, banan
  A: A: A:
25.06.2021r

piątek

Płatki  owsiane z mlekiem,  pieczywo mieszane z masłem , powidłem,  banan, woda.       Zupa koperkowa z ziemniakami, kalafior                               z masełkiem i bulką tartą,  kluski leniwe                                     z truskawkami, kompot. Chleb z masłem i pastą  rybną , rzodkiewka,  herbata miętowa.
  A: A: A:

 

                                                                                                       Zatwierdziła: dyrektor s. Barbara Olszewska