Drodzy Rodzice!

Po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Kaliszu oraz Organem Prowadzącym Przedszkole analizując zagrożenia rozpowszechniania się epidemii coronawirusa na terenie Gminy Lisków są przeciwwskazania by przedszkole było otwarte. Dlatego z przykrością informuję, iż 15 czerwca przedszkole nie będzie gościć dzieci w trosce o ich zdrowie. O zmianie decyzji poinformuje Rodziców w późniejszym czasie.

Proszę Rodziców o zabranie wszystkich rzeczy należących do dzieci, które pozostały w szatni, a także worki ze strojem gimnastycznym. Rzeczy zostały spakowane w woreczki i podpisane . Od poniedziałku są dostępne na zewnątrz budynku przy wejściowych drzwiach . W każdej chwili można sobie je odebrać. Rzeczy, które zostaną nieodebrane do piątku zostaną na stałe usunięte.

Z serdecznymi pozdrowieniami i modlitwą dyrektor s. Barbara