DRODZY RODZICE!

Biorąc pod uwagę sytuację na naszym terenie zagrożenia epidemiologicznego korona wirusem SARS-CoV-2 po konsultacji z Organem prowadzącym oraz z p wójt Marią Krawiec, a także biorąc pod uwagę Państwa niepokój o zdrowie dzieci pragnę poinformować, iż przedszkole nie będzie otwarte z dniem 6 maja lecz wstępnie podjęto decyzje otwarcia na dzień 24 maja.

Obecnie jesteśmy w trakcie opracowywania ścisłych procedur funkcjonowania placówki w nowej rzeczywistości. Szczegółowe rozwiązania dotyczące trybu zgłaszania chęci uzyskania opieki nad dzieckiem oraz nowe zasady pracy przedszkola, zgodne z wytycznymi MEN będą podane w późniejszym czasie na stronie internetowej przedszkola . Nauczyciele nadal pracują z dziećmi zdalnie.

Czas nieobecności dzieci w przedszkolu wykorzystujemy na ulepszanie warunków poprzez kapitalny remont sali „Biedronek”, który już się kończy oraz na odpowiednie przygotowanie placówki zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego..

Na ten trudny czas życzę Drogim Rodzicom ufności w Boże Miłosierdzie a dzieci serdecznie pozdrawiam

z modlitwą s. Barbara. w razie pytań lub konsultacji tel. 511 503 079