Drodzy Rodzice,

dziękujemy za czas i troskę, jaką wkładacie w wychowanie i edukację swoich dzieci, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Doceniamy każdy przejaw aktywności z Państwa strony i cieszymy się, iż wyrażacie chęć współpracy z nami. Wierzymy, iż każde podejmowane działania mają na uwadze dobro dziecka i służą jego wszechstronnemu rozwojowi i z pewnością zaowocuje w przyszłości.

W związku z obecną sytuacją zachęcamy do założenia w domu teczki dla dziecka w celu składania prac (kart pracy zamieszczanych na stronie internetowej, prac plastycznych) wykonywanych przez dzieci w ramach pracy zdalnej w zaciszu domowym. Po zakończeniu kwarantanny dzieci będą mogły przynieść swoje pracę i pochwalić się nimi na forum grupy.

Pragniemy zaznaczyć, iż jesteśmy otwarci na współpracę i pozostajemy do Państwa dyspozycji. W celu usprawnienia komunikacji zostały założone konta mailowe: grupowe, na które będą mogli Państwo kierować pytania, sugestie, sygnalizować swoje niepokoje i problemy oraz wymieniać się własnymi doświadczeniami, a także zamieszczać prace dzieci. Druga skrzynka skierowana jest do rodziców dzieci objętych pomocą psychologiczno-pedagogiczną. Będą tam zamieszczane materiały do pracy indywidualnej z dziećmi.

Zachęcamy także do odbioru książek dzieci z przedszkola. Jest to możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z s. Dyrektor i ustaleniem szczegółów.