Rekolekcje wielkopostne. Droga krzyżowa

Znalezione obrazy dla zapytania: droga krzyzowa dla dzieci lisków

Drodzy Rodzice!

Wchodzimy w nowy okres roku liturgicznego – Wielki post.

Rozpoczynamy go rekolekcjami w których towarzyszy nam figura Św. Michała Archanioła. Dlatego w tym roku rekolekcje będą dla dzieci nie w przedszkolu tylko w kościele.

Dzieci z grupy: Biedronki, Poziomki, Stokrotki wezmą udział w rekolekcjach w kościele o godz. 10.00

W każdy piątek Wielkiego Postu Droga Krzyżowa dla dzieci w kościele będzie o godz. 16.00 . W tym dniu dzieci z grup starszych mogą zostać w przedszkolu dłużej i z nauczycielkami przejdą do kościoła. A rodzice proszeni są odebrać dzieci ok godz. 16.30 z kościoła lub przyjść na godz. 16.00 do kościoła by razem z dziećmi się modlić. Proszę jednak to uzgodnić z nauczycielkami.