Zajęcia adaptacyjne

W poniedziałek 31 maja miały miejsce zajęcia adaptacyjne w grupie dzieci 3 – letnich. Sala maluszków była wypełniona po brzegi przez mamusie i ich pociechy, które już we wrześniu rozpoczną przygodę z przedszkolem. Po krótkim powitaniu przez p. Dorotkę i zapoznaniu się z dziećmi nadszedł czas na odkrywanie sali. Dzieci były zafascynowane różnorodnością zabawek i początkowo miały problem z dokonaniem wyboru tej właściwej😊. Jednak w miarę upływu czasu maluszki czuły się coraz swobodniej, a największym zainteresowaniem cieszyły się klocki oraz kącik kuchenny. Siostry oraz Panie próbowały nawiązywać pierwsze relacje z dziećmi, co nie było łatwym zadaniem. Jednym z pierwszych przejawów rozwoju w tym zakresie jest uśmiech, na który przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Spotkanie to przebiegło w bardzo miłej atmosferze, zachęcamy do dalszej integracji i zapraszamy do odwiedzania ogrodu przedszkolnego w czasie wakacji😊 Pierwsze lody zostały przełamane, teraz może być tylko lepiej.