To były piękne dni

W czwartek 22 czerwca miało miejsce uroczyste pożegnanie przedszkola przez dzieci 7-lenie.

W pierwszej kolejności na scenie zaprezentowały się dzieci 5- letnie, żegnając starsze koleżanki
i kolegów. Następnie wystąpiły Biedronki, które już we wrześniu przekroczą próg szkoły.

Po części artystycznej nastąpiło rozdanie dyplomów, pamiątkowych albumów i książeczek oraz upominków przygotowanych przez Aniołki i Słoneczka. Siostra Marta przy tej okazji podziękowała także Drogim Rodzicom i nauczycielkom grupy.

Dalsze  świętowanie miało miejsce na ogrodzie przedszkolnym, gdzie Rodzice naszych absolwentów przygotowali prawdziwą ucztę.

Dziękujemy za wszystkie lata tu razem spędzone, życzymy wielu sukcesów i powodzenia w szkole!!!

Niech Pan Jezus towarzyszy Wam w nowym roku,  a Maryja wspiera i opiekuje się Wami na każdym kroku