Serdecznie dobry człowiek…

We wtorek 16 listopada obchodziliśmy imieniny patrona naszego przedszkola bł. Edmunda Bojanowskiego. W tym szczególnym dniu wyraziliśmy wdzięczność Panu Bogu za jego postać. Jak przystało na tego typu okoliczność nie zabrakło niespodzianek – tradycyjnie pierniczków i cukierków. Zwieńczeniem świętowania był piękny a zarazem tort będący niejako naszą wizytówka – przedstawiający budynek przedszkola.

Błogosławiony Edmundzie, Miłośniku dzieci, módl się za nami, abyśmy umieli rozpoznawać w każdym człowieku obraz Boga samego. Niech dzieci odnajdują w swoich rodzicach przykład wzajemnego szacunku i miłości, wrażliwości i delikatności, empatii i życzliwości. Niech z takim doświadczeniem wejdą w dorosłe życie.