Przegląd Piosenki i Poezji Patriotycznej- Kamila

W ubiegłą środę 24 listopada, odbyła się czwarta edycja Przeglądu Piosenki i Poezji Patriotycznej . To ogromne przedsięwzięcie, któremu patronuje Publiczne Przedszkole nr 9 w Kaliszu oraz Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska, partnerami wydarzenia był: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, Wydział Artystyczno-Pedagogiczny w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Nasze przedszkole w kategorii wokal, godnie reprezentowała Kamila Pawłowska. Z ogromnym zaangażowaniem, mimiką odzwierciedlająca charakter utworu  i ruchem scenicznym  pięknie wykonała utwór „Niepodległa, niepokorna”. Jesteśmy dumni, że od najmłodszych lat dzieci kochają Ojczyznę i chcą to wyrażać swą postawą, wierszem i piosenką.
Gratulujemy Ci występu i życzymy powodzenia w rozwijaniu swojego talentu 🙂

„Celem wydarzenia było rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań piosenką i poezją patriotyczną, kształtowanie więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym miastem, narodem, jego historią, tradycją i wartościami ale również dostarczanie dzieciom doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z piękna treści utworów muzycznych i poetyckich.”

+ 6

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.
Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości – weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat – jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam – czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty  lub zachęca do dobrowolnego wspierania  ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

JEDNORAZOWO
CO MIESIĄC
WYBIERZ CEGIEŁKĘ WSPARCIA:

WSPIERAJ CO MIESIĄC – 5 zł Anuluj subskrypcję
Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Dowolny miesiąc
Dowolny dzień
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:
Komentarzy: 9

Nieznajomy – anonim 9 godzin temu
3  0  Zgłoś nadużycie Odpowiedz
Dzieci występowały,ale najważniejsi byli organizatorzy i sponsorzy dzieci jak gdyby na drugim planie.żenujące🥾

Zaskoczony – anonim 10 godzin temu
0  0  Zgłoś nadużycie Odpowiedz
A od kiedy to w Kaliszu jest Ośrodek Doskonalenia Zawodowego??? Jeżeli mnie wzrok nie myli, to w tym przypadku chodzi o imprezę, która odbyła się a kaliskim OŚRODKU DOSKONALENIA NAUCZYCIELI – Taka mały szczegół, a jednak :-(((((

Zdziwiony – anonim 10 godzin temu
0  0  Zgłoś nadużycie Odpowiedz
Komentarz został uznany za nieodpowiedni. Pokaż mimo to.

Nieznajomy – anonim 10 godzin temu
4  1  Zgłoś nadużycie Odpowiedz
oby tylko nie wyrosły na tzw patriotów
– pissowskich faszystów !!!

Nieznajomy – anonim 7 godzin temu
0  0  Zgłoś nadużycie
…..albo na debili, POdobnych do ciebie..debilu..

Nieznajomy – anonim 11 godzin temu
4  0  Zgłoś nadużycie Odpowiedz
Patriotyzm w tym kraju źle się kojarzy. Wystarczy spojrzeć na Twitter kaliskiego posła. Przeraża.

0  4  Zgłoś nadużycie Odpowiedz
Oby nie wyrosły na takie coś jak Marta Lempart. Jednak dziecko powinno mieć dzieciństwo a nie uczyć się walenia konia w przedszkolu.

0  4  Zgłoś nadużycie Odpowiedz
Porządne dzieci i oby nie były skarżone tęczową zarazą w przyszłości.

3  0  Zgłoś nadużycie
Biedne wystraszone dzieci

Hej, Nieznajomy!
Podziel się opinią – dodaj komentarz

Jesteś niezalogowany, zaloguj się lub zostaw komentarz bez logowania.

Jakie korzysci mają zalogowani komentatorzy:

Nadal pozostajesz anonimowy – możesz ustalić sobie nick.
Zbierasz punkty za komentowanie ?
Czy nie byłoby miło dostać pizzę od
za osiągnięcie 1. miejsca w miesięcznym rankingu komentatorów ?
Przekonaj się sam!
Komentarze osób niezalogowanych pokazywane są na samym dole.
Podpis

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Społeczne
W Kaliszu odbył się wiec poparcia dla służb na granicy polsko-białoruskiej [zdjęcia, wideo] 6 godzin temu  42

W Kaliszu przybywa drzew m.in. na osiedlu Asnyka i Dobrzecu
7 godzin temu  3

Filmowy Poranek ze Strażakiem Samem w Heliosie! Konkurs!
7 godzin temu

Społeczne
Powstanie Wielkopolskie świętem państwowym!
8 godzin temu  8

Uczniowie z powiatu kaliskiego uczestniczyli w lekcjach europejskich
8 godzin temu

Pożar suszarni owoców w miejscowości Borek. W akcji 12 zastępów straży pożarnej