Przegląd Piosenki i Poezji Patriotycznej Kalisz 2023

24 listopada 2022 r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu odbył y się eliminacje do Przeglądu Piosenki i Poezji Patriotycznej Kalisz 2023. Współorganizatorem tego Przeglądu było Publiczne Przedszkole Nr 9 w Kaliszu.

Uczestnicy Eliminacji – 23 wykonawców w Kategorii Piosenka Patriotyczna oraz 25 wykonawców w Kategorii Poezja Patriotyczna – ogółem 48 dzieci 5, 6 –letnich z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Aglomeracji Kalisko – Ostrowskiej obdarowani zostali pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Nasze Przedszkole w kategorii ,,Piosenka Patriotyczna” reprezentowała Barbara Malaś, która zakwalifikowała się do Gali Przeglądu Piosenki i Poezji Patriotycznej Kalisz 2023 i wystąpi na niej w styczniu 2023 r. Serdecznie gratulujemy Basi sukcesu!