Przedszkolni Laureaci Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Lisków 2022

27 kwietnia 2022 r.  na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbył się Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Lisków 2022. Organizatorami Festiwalu byli: Gminne Towarzystwo Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Liskowie.
Przedstawiciele grupy ,,Biedronki” zaprezentowali przed publicznością swoje muzyczne zdolności.
W kategorii 3-6 lat, dziewczynki reprezentujące nasze przedszkole zajęły następujące miejsca: I miejsce zdobyła Blanka Jaśkiewicz. Wykonała piosenkę ,,Mały tulipanek”. II miejsce jury przyznało Weronice Nijak. Zaśpiewała piosenkę ,,Przedszkolne nutki”. III miejsce otrzymała Natalia Pawłowska, wykonując utwór ,,Wiosna, piękna i radosna”.
W kategorii 7-9 lat przedstawiciele naszego przedszkola, zajęli następujące miejsca: I miejsce zdobył Wiktor Kaczkowski w piosence ,,Ziemia- wyspa zielona”, III miejsce otrzymała Agata Koszela śpiewając utwór ,,Skowronkowy koncert”. Przyznano również wyróżnienie Kamilii Pawłowskiej za wykonanie piosenki ,,Wiosenna poleczka”. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również rodzicom za współpracę w przygotowywaniu dzieci do konkursu.