Maleńka przyszła Miłość- Jasełka 2020

poniedziałek 21 grudnia w poszczególnych salach i grupach zostały wystawione Jasełka. Wśród kluczowych postaci, w grupach starszych, mogliśmy podziwiać Maryję – pokorną służebnicę, która oczekiwała na przyjście Pana. Obok Maryi nie mogło zabraknąć Świętego Józefa– cichego cieśli, zatroskanego o losy Maryi i Dzieciątka. Anioły oraz dzieci przybyli na wieść o wesołej nowinie i radośnie zatańczyli, zaśpiewali kolędy oraz pokłonili się Panu. Uwieńczaniem Jasełek były szczere i płynące prosto z serca życzenia dla rodziców oraz babć i dziadziusiów.

Pochylając się nad przesłaniem tegorocznych Jasełek życzmy sobie nawzajem niech Maleńka Miłość, która przyszła na świat ponad 2020 lat temu gości w sercu każdego z nas, a radosna nowina, która wyszła z Betlejem niech obiega cały świat i wciąż żyje w nas.