Królowa i Król surówek w Stokrotka

Do ziemniaków suróweczka to jest pomysł doskonały, bo dodaje moc zdróweczka oraz uśmiech na dzień cały! Każdy przedszkolak wie o tym nie od dzisiaj, że jedzenie warzyw to bardzo dobry zwyczaj! Wszyscy wiemy również, że Panie, które pracują w kuchni już od samego ranka trudzą się i przygotowują pyszne, urozmaicone, bogate w witaminy dania. Ważnym elementem każdego obiadu są surówki, które każdego dnia zachwycają nas swoim smakiem. Aby podkreślić wysiłek wkładany przez Panie w ich przygotowywanie oraz zachęcić wszystkie dzieci do ich spożywania ogłosiliśmy w naszej grupie mini konkurs na królową i króla surówek. Przez cały tydzień dzieci i panie bacznie obserwowały siebie nawzajem podczas posiłków, po to by na koniec tygodnia wyłonić zwycięzców. Wygrani zostali ukoronowani, a ich radość została uchwycona na poniższym zdjęciu. Mamy nadzieję, że kiedy ogłosimy taki konkurs po raz kolejny, to koronę założą wszystkie dzieci z naszej grupy!