Kocham Cię Babciu, kocham Cię Dziadziusiu…

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. We wtorek 21 i 22 stycznia świętowaliśmy w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadziusia. W tym roku miała to być „ Biesiada z Babcią i Dziadkiem😊” stad ludowe akcenty dominujące w naszych strojach. Jako pierwsi zaprosili swoich kochanych dziadziusiów dzieci 3 i 4 letnie, czyli Aniołki i Stokrotki prezentując dla nich programy artystyczne, wśród których mogliśmy podziwiać małe talenty. Nie zabrakło tańca, śpiewu oraz własnoręcznie wykonanych upominków będących wyrazem miłości i wdzięczności za trud i oddanie. Następnego dnia dzieci 5 i 6 letnie zachwyciły zebranych gości swoimi występami prezentując wierszyki, ludowe tańce, takie jak krakowiak, czy polka oraz piosenkami trafiającymi prosto w serce😊 Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części artystycznej na wszystkich czekała gorąca herbatka i pyszne ciasto. Drodzy Dziadzisiowie oraz kochane Babcie nie pozostawali dłużni ofiarując w podzięce słodycze swoim kochanym wnukom.

Dziękujemy za liczne przybycie i czas nam poświęcony😊