Jubileuszu 100- lecia przybycia Sióstr Służebniczek do Liskowa

We wtorek z 16 lutego z racji Jubileuszu 100- lecia przybycia Sióstr Służebniczek do naszej parafii został przygotowany krótki montaż słowno-muzyczny z udziałem dzieci oraz personelu przedszkola. Tego dnia wyraziliśmy wdzięczność naszym kochanym Siostrom za ich cichą obecność pośród nas, serca pełne dobroci, przepełnione pokorą i prostotą na wzór Maryi. Cieszymy się, że Siostry zechciały odpowiedzieć na wezwanie, by ofiarnie służyć Bogu i ludziom. Bł. Edmund Bojanowski rozpoczął dzieło, które kontynuują Siostry Służebniczki realizując wychowanie dzieci oparte na wartościach chrześcijańskich, które pomimo upływu czasu mają ponadczasowy charakter i przybliżają nas do Boga.

Zatem idąc za przykładem Sióstr podążajmy dzielnie swoją drogą życia naznaczoną miłością, wiarą
i ufnością, zapraszając do wspólnej wędrówki Niepokalaną i Jezusa Chrystusa.