,,Hej przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja? Może jednak tu zostanę, jeszcze rok lub dwa?”

W miniony czwartek 23 czerwca dzieci 6-letnie,,Biedronki” pożegnały przedszkole. Starszaki wraz z Siostrą Dyrektor i wychowawczyniami udały się do kaplicy Sióstr, aby podziękować Panu Jezusowi za otrzymane łaski. Dzieci złożyły przed Najświętszym Sakramentem symboliczną różyczkę oraz ucałowały relikwie Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego.

Grupa ,,Aniołki”, ,,Stokrotki” oraz ,,Poziomki” przygotowały piękne wierszyki, piosenki oraz tańce, aby pożegnać swoich starszych kolegów i koleżanki.
W montażu słowno-muzycznym ,,Biedronki” również podziękowały Bogu za otrzymane łaski i obiecały, że będą Go zawsze nosić w swoim sercu. Przekazały słowa uznania Siostrze Dyrektor, Siostrom, nauczycielom, obsłudze, rodzicom za trud włożony w ich opiekę, wychowanie. Na zakończenie uroczystości ,,Biedronki” zatańczyły Poloneza.

Słowa podziękowania skierowała zarówno do dzieci, jak i Rodziców Siostra Dyrektor- Barbara Olszewska. Absolwenci przedszkola otrzymali własnoręcznie wykonane prezenty przez dzieci z grupy ,,Poziomki”. Siostra Dyrektor wraz z p. Mileną, i p. Małgosią wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz pamiątki w formie książek i tablo. Słowa podziękowania skierowała również p. Barbara Kurzawa Przewodnicząca Rady Rodziców.
Po części oficjalnej czekała na wszystkich niespodzianka w ogrodzie przedszkolnym.

Relacje filmowe z uroczystości 🙂