Gminny Festiwal Piosenki Lisków 2023

W środę 12 kwietnia 2023 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Liskowie odbył Gminny Festiwal Piosenki Lisków 2023. Nasze Przedszkole reprezentowały: Oliwia Poroś (Stokrotki), Blanka Jaśkiewicz (Biedronki), Barbara Malaś (Biedronki), Natalia Pawłowska (Biedronki).

W kategorii 3-6 lat I miejsce zdobyła Oliwia Poroś, śpiewając piosenkę ,,Czerwone jabłuszko”.

W kategorii 7- 9 lat II miejsce zdobyła Natalia Pawłowska, śpiewając piosenkę ,,Zuzia lalka nieduża”

Pięknie zaprezentowała się również Blanka Jaśkiewicz, śpiewając piosenkę ,,Co powie tata?” i Barbara Malaś, wykonując utwór ,,Idzie wiosna polną drogą”.

Gratulujemy wszystkim dziewczynkom odwagi, życzymy dalszych sukcesów! Rodzicom dziękujemy za współpracę 🙂