Flaga biało-czerwona na wietrze roztańczona…

W piątek 8 listopada zebraliśmy się przed budynkiem przedszkola, by w ramach obchodów kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości wspólnie z naszymi wychowawcami wywiesić biało – czerwone flagi, symbol polskości. W ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” dla podkreślenia jedności i tożsamości narodowej cała społeczność przedszkolna na czele z s. Dyrektor o godzinie 11.11 zaśpiewała „ Mazurka Dąbrowskiego” . W chwili kiedy w naszych sercach rozbrzmiewały słowa hymnu w rękach trzymaliśmy flagę wyrażając w ten sposób miłość do naszej Ojczyzny. Wspólnie z tysiącami śpiewających Polaków pokazaliśmy, że możemy być razem, zjednoczyć siły i wspólnie świętować wolność i niezależność.

Ilekroć będziemy spoglądać na flagę nasze serca będzie rozpierać duma i ogromna radość wynikająca z faktu, iż jesteśmy Polakami.