Msza Św. dziękczynna i Festyn rodzinny 2022r.

W niedzielne popołudnie 26 czerwca o godz.16  miała miejsce Msza święta, animowana przez dzieci i ich rodziców ze specjalnym udziałem absolwentek naszego przedszkola – Julii i Michaliny. Poprzez czynny udział w Eucharystii chcieliśmy podziękować Panu Bogu za cały rok szkolny i wszelkie dobro oraz prosić o błogosławieństwo i potrzebne łaski na nadchodzące wakacje. Po wspólnej modlitwie udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego, by tam kontynuować dalsze świętowanie. Czekało na nas mnóstwo atrakcji. Począwszy od dmuchawców poprzez słodkie przekąski i napoje, gry i zabawy z animatorami, lody, tradycyjny bigos skończywszy na loterii fantowej, która wzbudziła ogromne zainteresowanie zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Nie mogliśmy narzekać na pogodę, którą wymodliła dla nas niewątpliwie sama Siostra Dyrektor. Co prawda słoneczko grzało dość mocno, jednak każdy znalazł coś dla siebie. Jedni delektowali się promieniami, uzupełniając niedobory witaminy D, inni odpoczywali i prowadzili ważne rozmowy w cieniu drzew pielęgnując relacje międzyludzkie, a dzieci pełne energii i radości spędzały mile czas na  beztroskiej zabawie.