Dzień Dziecka w naszym przedszkolu :)

1 czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka w naszym przedszkolu. Już od samego rana po otrzymaniu zaproszenia przez s. Dyrektor udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego, gdzie czekało na nas mnóstwo niespodzianek. Pod przewodnictwem Pana Feliksa spędziliśmy miło czas na wspólnej zabawie, tańcząc, skacząc i śpiewając😊Największą atrakcją okazały się jednak „dmuchańce”, które przyciągały uwagę nie tylko dzieci😊oraz malowanie twarzy przez p. Halinkę😊Dzieci wykazały się ogromną cierpliwością oczekując w kolejce oraz kreatywnością wymyślając, w kogo chciały by się zamienić. Tego dnia na placu zabaw mogliśmy spotkać kotki, pieski, małpki, motyle, jednorożce oraz superbohaterów. Nie zabrakło również czasu na sportową rywalizację. Dzieci zmagały się w różnych konkurencjach pod czujnym okiem swoich pań, rozwijając przy tym swoją sprawności fizyczną, ucząc się współpracy współdziałania oraz radzenia sobie z porażką.  Zabawa była przednia i niosła ze sobą cały wachlarz emocji.  Wielka niespodzianką był także fakt, iż tego dnia nie było zajęć w przedszkolu i cały dzień minął nam na beztroskiej zabawie z przerwą na posiłki rzecz jasna.

Pomimo zmęczenia malującego się na twarzach dzieci, wielka radość gościła w ich serduszkach 😊Dziękujemy za wspaniale przeżyty czas.