Bezpieczna droga do przedszkola

W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym oraz w związku z realizacją tematu kompleksowego dotyczącego bezpieczeństwa w czwartek 9 września zawitali do nas funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Koźminku – p. Karolina i p. Sebastian. Podczas spotkania rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa oraz znajomości i konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Większość dzieci wykazała się dużą wiedzą w tym zakresie. Największą jednak atrakcją był samochód policyjny, który zaparkował na terenie naszego parkingu  przedszkolnego.  Dzieci miały okazję wsiąść do jego środka i obejrzeć radiowóz. Ogrom radości wzbudzało włączanie sygnałów alarmowych. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły gościom kartkę wraz z  podziękowaniami za przybycie.

To był dzień, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.