BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Wróć do głównej galerii

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 16.02.2023 w naszym przedszkolu, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów,  policjantkę, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Bez wyjątku, każdy zaprezentował się świetnie, nawet panie wraz z siostrą dyrektor uległy czarowi zabawy i zaprezentowały się we wspólnym tańcu. Pani Karolina zachęcała dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna . Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.