Bal karnawałowy jest  atrakcją bardzo wyczekiwaną przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było dnia  14.02.2022 roku w naszym przedszkolu.

Już od samego rana dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, policjantów, strażaków Spider-Mana….  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja – znanego nam wszystkim Pana Feliksa,  który zachęcał dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna.

Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo , wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.