18 czerwca odbyło się wzruszające zakończenie roku, w którym grupa Pszczółek 🐝🐝🐝pożegnała starsze dzieci z grupy Biedronek🐞🐞🐞, które od września pójdą do szkoły. Pszczółki zaprezentowały piękne przedstawienie, za które bardzo dziękujemy Pani Dorocie i Pani Katarzynie wraz z całą grupą🫶🫶🫶🥰🥰🥰 Biedronki natomiast zaprezentowały uroczysty program pożegnalny rozpoczynający się pięknym, dostojnym tańcem- Polonezem💃🕺 Po uroczystościach Dzieci wraz z Rodzicami wręczyli Siostrze Dyrektor, s. Agnieszce i p. Katarzynie wspaniałe upominki😍😍😍Z inicjatywy Rady Rodziców na placu zabaw odbył się biedronkowy, mały piknik na którym bawiliśmy się przednie. Dziękujemy Panu Bogu, Rodzicom, Siostrze Dyrektor, Siostrom, Paniom Wychowawczyniom i całemu Personelowi Przedszkola za te 4 lata wspólnego bycia razem, za wspólną zabawę i naukę, za wszystko- DZIĘKUJEMY!
Wróć do głównej galerii




































































































































































































